Suzuki Splash Airco/71d KMS 2 JAAR garantie=UNIEK in België

€ 5.480,-

afbeelding vergroten
Bouwjaar 01-04-2009
Categorie Overige
BTW / Marge Marge Financieren
Kmstand 71.245 km
Deuren 5
Kleur Zwart Bod op je auto
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Motorinhoud 1.242 cc
Vermogen -

Suzuki Splash Airco/71d KMS 2 JAAR garantie=UNIEK in België


€ 5.480,-

Algemeen

Bouwjaar 01-04-2009
Categorie Overige
BTW / Marge Marge Financieren
Kmstand 71.245 km
Deuren 5
Kleur Zwart Bod op je auto
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Motorinhoud 1.242 cc
Vermogen -

Aanbieder

Bedrijfsnaam 2 maal 2
Contactpersoon Afdeling verkoop
Adres Statiestraat 88
Postcode 8570
Plaats Anzegem
Land België
GSM +32 (0)474 - 110022 bel telefoonnummer toon telefoonnummer
Website www.2maal2.be
E-mail e-mail sturen

Auto online verzekeren?

Bereken uw premie direct online!

Bijzonderheden meld een fout

Consommation moyenne de carburant: 5,5 l/100km
Dommages: aucun

Deze wagen is in perfecte staat , onderhouden en krijgt bij ons dan ook 2 jaar garantie mee - zonder extra voorwaarden - uniek in deze prijsklasse!Onze statistieken:
Garantie: Hoogste in Belgi in deze klasse.Vertrouwen: 9 op 10 bezoekers koopt ineens, zie onze beoordelingen op internet van onze tevreden klanten.Fotos en beschrijving: zo volledig mogelijk.Onze auto's worden evident afgeleverd na grondig nazicht met Carpass, 100 punten diagnose en technische controle.Deze wagen is te bezichtigen in 2 maal 2 Anzegem, Statiestraat 88, 8570 Anzegem. (Tussen Gent en Kortrijk op E17)

Voor meer info of onze andere stockwagens (99) kijk gerust op onze site: 2maal2.be of bel 0474/ 11 00 22.


----

Ce vhicule est dans un tat impeccable, pourvu de tout les entretiens ncessaire et fourni avec 2 ans de garanties. Sans aucune restriction, ce qui est unique dans cette game de prix !

Nos statistiques
Garantie: Le plus haute en Belgique dans cette gamme.Confience: 9 sur 10 achte imdiatement, voir nos references sur internet!Photos et tat: le plus complete que possible.Nos voitures sont videmment livrer aprs controle approfondie, avec carpass, controle technique et diagnose des 100 points.
Ce vhicule est visiter notre filiale 2 maal 2 Anzegem, Statiestraat 88, 8570 Anzegem. (Entre Gand et Coutrai sur le E17)

Pour plus d'info ou autre renseignements concernant notre large stock de voitures, consultez nous par notre site 2maal2.be
ou par tlphone sur le: 0474/11 00 22 .

Basisdekking voor uw auto

Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.

WA

Wettelijke Aansprakelijkheid

  • Schade aan anderen

WA+

Beperkt Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling

All Risk

Volledig Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling
  • Schade aan uw eigen auto

E-mail aanbieder

 

Autotest

Suzuki Splash | Heerlijk, helder, handzaam

Suzuki heeft sprankelend nieuws. Het merk introduceert een MPV die ook leuk is om mee te rijden. Het nieuwe model is een ruimtewonder, maar is toch leuk om te zien. Suzuki doopt deze frisse nieuwkomer: Splash!

Autotest | Suzuki Splash Heerlijk, helder, handzaam

De Suzuki Splash rijdt zo goed als hij er uitziet. Dankzij de genen van de Suzuki Swift heeft de Splash een sportieve ondertoon, maar is deze familieauto meer gericht op comfort.

Plus

  • ruim en ook leuk om te zien
  • comfortabel met sportieve ondertoon
  • nette prestaties, zelfs met basismotor

Min

  • middelste hoofdsteun belemmert zicht in binnenspiegel
  • geen bergruimte rondom achterbank

Conclusie

Het eindoordeel is helder: de Suzuki Splash weet zich goed te onderscheiden van de concurrentie. Op het gebied van ruimte en praktische mogelijkheden behoort de Splash slechts tot de middenmoot. Maar de Splash ziet er ongekend fris uit en heeft bepaald niet de uitstraling van een saai familiebusje.

Daarbij rijdt de Splash zo goed als hij er uitziet. Dankzij de genen van de Suzuki Swift heeft de Splash een sportieve ondertoon, maar is deze familieauto meer gericht op comfort. Voor een auto in deze prijsklasse is de Splash zeer stil. De benzinemotoren leveren verdienstelijke prestaties en springen spaarzaam om met brandstof.

Deel deze advertentie