Volkswagen Golf 1.0 eTSI Hybride DSGCameraGPS ProIQLedAppCarpl

€ 25.900,-

afbeelding vergroten
Bouwjaar 24-07-2021
Categorie Sedan
BTW / Marge Marge Financieren
Kmstand 6.012 km
Deuren 5
Kleur Wit Bod op je auto
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Motorinhoud 999 cc
Vermogen -

Volkswagen Golf 1.0 eTSI Hybride DSGCameraGPS ProIQLedAppCarpl


€ 25.900,-

Algemeen

Bouwjaar 24-07-2021
Categorie Sedan
BTW / Marge Marge Financieren
Kmstand 6.012 km
Deuren 5
Kleur Wit Bod op je auto
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Motorinhoud 999 cc
Vermogen -

Aanbieder

Bedrijfsnaam Auto's Van Asbroeck
Contactpersoon Afdeling verkoop
Adres Brusselsesteenweg 446
Postcode 9402
Plaats Meerbeke
Land België
GSM +32 (0)475 - 262966 bel telefoonnummer toon telefoonnummer
Website www.autos-vanasbroeck.be
E-mail e-mail sturen

Auto online verzekeren?

Bereken uw premie direct online!

Opties

  • abs
  • electr. bedienbare ramen (rondom)
  • navigatiesysteem

Auto direct verkopen?

Laat je auto vandaag nog gratis taxeren en
ontvang direct een bod per e-mail.

Bijzonderheden meld een fout

!! GRATIS WETTELIJKE KIT TER WAARDE VAN 200€ !!

VW Golf VIII 1.0 eTSI Autm.Hybrid * GPS*Camera*VirtualCocpit Pro* iQ.Led * App carplay

eerste inschrijving:06/2021'Kilometers : 6.012 Km.Koetswerk :BerlineTransmissie :Automaat Brandstof :BenzineVerbruik :4,4 L / 100 km.Cilinderinhoud :999 cc.Vermogen : 110 Pk. 81 Kw.Euronorm :Euro 6 C02 :99 g/kmVerkeersbelasting: 121 €BIV :69 €Buitenkleur :Gletjer witBinnenuitrusting :Stof Zwart White Cut
Opties

GPS Navigatie Discover Media Electrische handrem met Auto HoldRadiobediening aan het stuurMulti-function displayFront Assist/Side Assist/Rear assist/Park AssistPark Pilot Voor-en achteraanFluwelen tapijten Led DagrijlichtenVirtual Cocpit ProEmergency Assit18" Alu velgen GTE Black Licht en regensensorMobil Device interface MP3-USB Collision Warning/emergency breakingEmergency Brake AssistLane Assistwintermodule / Verwarmde zetels Voor Proactive inzittendenbeschermingNeerklapbare achterbank 1/3 - 2/3 Volkswagen infotainmentsysteemSfeerverlichting Verschillende kleurenZonnewerende ramen iQ.Led Achterlichten verdonkerd roodAutomatische Airconditioning 3 zonesMultif.lederen sportstuur afgevlakt onderaan VerkeersbordherkenningElektrisch bediende ramen voor en achteraanDriver Alert systemHandy - Bluetooth interfaceMultifunction achteruitrijcameraAppleCarplay / Android Auto Multifunktioneel stuurwiel ACC Adaptiv Cruise control / Limiter Radio DAB + - AUX - USBVermoeidheidsherkenningPack Travel/Travel Assist/Emergency AssiAnti-verblindingspiegelVerwarmde sproeiersElektrich spiegels / VerwarmdAntidiefstalsysteemArmsteun / Bekerhouders voor BandenspanningscontroleDynamic Light AssistVoethangers protection / HerkenningCentrale deurvergrendeling met afstandsbedieningActive High BeamAfneembare Aanhangerkoppeling ( Trekhaak )Leaving HomeArmsteun achteraanDraadloos laden GSMiQ.Licht Full Led
2 JAAR WETTELIJKE WAARBORG

Nieuwprijs : 40040 €Betaal 35% MinderUw voordeel : 14140 €ONZE PRIJS :25.900 € TTC.
Financiering mogelijk via onze partner !

EERLIJKE PRIJSVERMELDING : geen afleveringskost,BTW inclusief,geen opleg voorgarantie of reeds afgetrokken recyclagepremie enz....

Wagen in perfecte staat en gekeurd voor verkoop met CAR-PASS en keuringsrapport. In onze eigen werkplaats kan U ook terecht voorservice en onderhoud na verkoop.

OPGELET. Deze berekeningen werden uitgevoerd op basis van een simulatietool . Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele miscalculaties of eventuele fouten bij de omschrijving van het voertuig in deze advertentie ,ondanks dat wij ons best doen om fouten te vermijden bij de omschrijving gebeurd het soms dat er verkeerde info in het zoekertje sluipt.

Basisdekking voor uw auto

Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.

WA

Wettelijke Aansprakelijkheid

  • Schade aan anderen

WA+

Beperkt Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling

All Risk

Volledig Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling
  • Schade aan uw eigen auto

E-mail aanbieder

 

Autotest

Volkswagen Golf GTE | Alles, altijd voor iedereen

De GTE is een bijzondere versie van de Volkswagen Golf. De GTE belooft niet alleen het vertrouwde, nuchtere karakter van de alledaagse Golf. De GTE belooft daar bovenop meer sportiviteit en meer comfort. Dat wordt bereikt middels "plug-in hybride"-techniek, waarmee de Golf GTE het midden houdt tussen een conventionele en een elektrische auto. Is dit de Golf die alles, altijd voor iedereen biedt?

Autotest | Volkswagen Golf GTE Alles, altijd voor iedereen

De Volkswagen Golf GTE is even functioneel als iedere andere Golf, maar voegt daar als plugin hybride extra comfort en sportiviteit aan toe. Helaas wel duurder dan een volledig elektrische auto.

Plus

  • geslaagde combinatie van comfort en sportiviteit
  • even functioneel als iedere andere Golf

Min

  • laadklepje opent alleen met uitgeschakelde motor
  • duurder dan een (nog capabelere) volledig elektrische auto

Conclusie

De Volkswagen Golf GTE belooft schijnbare tegenstrijdigheden te verenigen. De GTE belooft tegelijkertijd meer comfort en meer sportiviteit dan een doorsnee auto. En de GTE belooft dienst te kunnen doen als elektrische auto, met een benzinemotor als reserve. Het resultaat is een auto die iedereen altijd tevreden stelt.

Als dagelijks vervoer is de Golf GTE functioneel, comfortabel, modern en relatief milieuvriendelijk. Alleen de sportstoelen gaan ten koste van de ruimte achterin. Dankzij de toegenomen batterij-capaciteit en de mogelijkheid tot snelladen kan de GTE langer en vaker elektrisch rijden, waardoor het makkelijker is om de plug-inhybride techniek optimaal te benutten.

Voor de sportieve rijder overtuigt de GTE met goede prestaties dankzij de geslaagde samenwerking van de benzine- en elektromotor. Dat zorgt niet alleen voor veel vermogen, maar voor een kortere reactietijd en meer slagkracht dankzij de elektromotor. De standaard Golf heeft al een prima weggedrag. Deze GTE heeft een sportief afgestemd onderstel, waardoor de auto een ronduit superieur gevoel geeft.

Deel deze advertentie