Volkswagen Golf Sportsvan 1.6cr TDi Highline ALCANTARA/SENSOR/CRUISE/MASSAGE
€ 10.890,-
| Bouwjaar | 01-08-2015 |
| Categorie | MPV |
| BTW / Marge | Marge Financieren |
| Kmstand | 105.062 km |
| Deuren | 5 |
| Kleur | Grijs Bod op je auto |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Vermogen | - |
Algemeen
| Bouwjaar | 01-08-2015 |
| Categorie | MPV |
| BTW / Marge | Marge Financieren |
| Kmstand | 105.062 km |
| Deuren | 5 |
| Kleur | Grijs Bod op je auto |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Vermogen | - |
Aanbieder
| Bedrijfsnaam | SPRL KISLALI EURO CARS |
| Contactpersoon | Afdeling verkoop |
| Adres | Rue François André 2 |
| Postcode | 7350 |
| Plaats | Hensies |
| Land | België |
| Telefoon | +32 (0)65 - 465373 bel telefoonnummer toon telefoonnummer |
| Website | www.kislalieurocar.be |
| e-mail sturen |
Bijzonderheden
meld een fout
Consommation moyenne de carburant: 3,9 l/100km
Livrets: Prsent
Dommages: aucun
Transmission: Avant
Amnagement intrieur: Alcantara
Inspection gnrale: 2025-05-01
----
We speak also english - We spreek ook nederlands.
----
Etat :
Issu de son 1er propritaire.En parfait tat gnral. Trs propre et soign.Avec son carnet d',entretien jour. FULL COMPLET Avec son Car-pass : la garantie officielle du kilomtrage.
Equipements importants:
Jantes en alliages d',origines - Attache remorque amovible - Park assist (parking automatique)
Siges en alcantara - Siges Sport - Siges chauffants - Sige conducteur massant !!!
Volant multifonction - Climatisation automatique bi-zone - Rgulateur/limitateur de vitesse adaptatif - Freinage automatique d',urgence - Capteur de pluie/lumire
Systme de navigation - Ordinateur de bord - Radio cd+USB+Bluetooth - Systme de tlphonie - PDC: radar de stationnement AV/AR
Rtroviseurs lectriques rabattables - Vitres lectriques av/ar - Phares de jour - Feux anti-brouillards - Etc...
Livr avec :
Une garanti lgale de 12 mois pices et main d',oeuvre.*Entretien effectu avant la livraison par nos soins dans notre atelier.**Rvison complte en vue de son contrle technique pour la Belgique ou la France.***Rapport de contrle technique sur 96 points.Car-pass : la garantie officielle du kilomtrage.CETTE ANNONCE N',EST PAS CONTRACTUELLE
------------------------ EURO CARS ----------------
-----------A votre service depuis plus de 20 ans------------
---------------Plus de 120 vhicules de stocks-------------
Service aprs-vente rapide avec possibilit de vhicule de remplacement.Un atelier mcanique votre service pour vos entretiens futur.Remise supplmentaire sur vos entretiens, vos rvisions et vos pneus pour les vhicules provenant de Euro Cars.Membre Traxio (Federauto) achat en toute confiance.Un financement rapide via notre partenaire.
--------------------www.my-eurocars.be----------------------
CETTE ANNONCE N',EST PAS CONTRACTUELLE
*possibilit de garantie jusqu', 36 mois dans toutes l',Europe, selon les vhicules, voir conditions au garage.
**Suivi de l',entretien priodique selon les normes contructeurs.
***remplacement des pices ncessaires (pneus,freins,ect...).
Pour plus de renseignement veuillez prendre contact par tlphone ou mails pendant nos horaires d',ouvertures.
Du mardi au
Basisdekking voor uw auto
Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.
WA
Wettelijke Aansprakelijkheid
- Schade aan anderen
WA+
Beperkt Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
All Risk
Volledig Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
- Schade aan uw eigen auto
E-mail aanbieder
Autotest
Volkswagen Golf Sportsvan | Een Golf met een dikke plus
Autofabrikanten zijn uiterst behendig om van één model meerdere varianten te maken. Zo is er naast de vertrouwde Volkswagen Golf hatchback, een chique cabrio, een ruime stationwagon, een statige sedan ("Jetta" genaamd), een snelle GTI en nu ook een "Sportsvan". Welke meerwaarde heeft deze nieuwste variant boven de bestaande varianten van de Golf?
De Volkswagen Golf Plus houdt het midden tussen een MPV en hatchback. Een slimme combinatie, want de Plus biedt meer ruimte dan een gewone Golf maar rijdt beter dan een MPV.
Plus
- Ruim en flexibel interieur
- Sportsvan oogt sportief
- Goede rijeigenschappen, volop comfort
Min
- Onhandig lage positie armsteun
- Sportsvan rijdt alles behalve sportief
Conclusie
De keuze om het over een andere boeg te gooien bij de opvolger van de Golf Plus, pakt goed uit. Niet alleen het uiterlijk ging er met sprongen op vooruit, ook het interieur, de rijeigenschappen en de verbruikscijfers zijn flink verbeterd. Alle de sterke punten van de Golf Plus zijn behouden, zoals de hoge zit en de compacte buitenmaten gecombineerd met een ruim interieur. Daar zijn de extra flexibiliteit van de achterbank, een grotere bagageruimte en een hoogwaardiger materiaalgebruik aan toegevoegd.
Ongezien zijn er in Nederland al meer dan 200 Sportvans verkocht. Met een prijsniveau dat onder dat van de Golf Plus ligt en concurrerend is ten opzichte van MPVs, kan geconcludeerd worden dat de Sportsvan alles in zich heeft een succes te worden; meer nog dan zijn voorganger.























